Stan po operacji wodonercza i gorączka

Witam Szukam pomocy jestem 1.5 roku po operacji wodonercze od kilku dni mam gorączkę powyżej 38 w dodatku mój mocz ma brzydki zapach i czasami mam tak jakby co chwile chciało mi sie sikać oraz pobolewa mnie prawa nerka

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. po badaniu beze można określić odpowiednie dalsze postępowanie.