Co powoduje śmierdzenie penisa?

Witam. Czy śmierdzący penis(zapach rybi i zgniłego moczu - takie pomieszanie), czerwony szczególnie po masturbacji żołądź, który wygląda jak by miał rany po poparzeniu i czasami pojawiająca się też skorupa na żołędziu taka popękana, złuszczona z wyglądu przypominająca małe połamane skorupki jajka to infekcja grzybiczna? W dodatku od urodzenia boli mnie coś jakby w cewce moczowej[jakby w środku żołędzia głęboko], ale bliżej tego określić nie mogę. Byłem u urologa to dostałem coś do picia lek na ból i kuracje tridermem i clotrimazolum ale nic nie pomogło. Może wygląd się poprawił ale ból i zapach został. Gdzie się teraz udać z tym i co to może być? Mocz ogólny i posiew wyniki mam eleganckie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne- terapeutyczne.