Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krostki na penisie od 5 lat

5 lat temu przetarłem żołędzia i pojawiły się ranki, na drugi dzień była masturbacja pomimo ranek . Posmarowałem to miejsce neomycyną i zostawiłem na 2 tygodnie. Potem pojawiły się rany, jakby od tej maści i wszystko zaczęło się jątrzyć. Pojawiły się zaczerwienienia i biały nalot jakby serek na żołędziu oraz swędzenie czasem.Po tym stosowałem antybiotyk doustny D*** 1000mg/tab na zapalenie migdałków przez 2 tygodnie. Zacząłem stosować T*** maść przez 3 tygodnie i wielkich postępów nie było, biały nalot jakby ustąpił, ale wysypka czerwona na żołędziu i ból pozostały. Gdy stosuję T*** to pojawiają się małe, czerwone kropeczki 2 lub 3, jakby wychodziły ze skóry i czuję bardzo nieprzyjemny zapach. Nie wiem, może to reakcja grzybów na lek? Aktualnie jest tak sobie, zauważyłem, że po umyciu penisa, gdy go dotykam to potem mnie bardziej swędzi i gdy posmaruję maść z antybiotykiem na żołądź to zaczyna swędzieć bardziej, robi się też bardziej czerwony. Czy to grzybica? Może jeśli to grzybica to wymaga dłuższego leczenia?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Witam serdecznie.
Przede wszystkim należy zweryfikować, czy na pewno ma Pan do czynienia z grzybicą. Pisze Pan tu o 5 latach trwania zmian, to bardzo długo - najlepiej udać się do dermatologa, który postawi rozpoznanie i włączy leczenie.
Najprawdopodobniej konieczne będzie również jednoczesne leczenie partnerki.
Pozdrawiam.

Lekarz specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu profesjonalnych publikacji medycznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy