Ból czubka penisa i czerwona krostka

Witam ,mam pewien problem ,otóż po ostatnim stosunku z dziewczyna poczułem ból u czubka członka ,pojawiła mi sie czerwona krostka zaraz pod łączeniem napletka, towarzyszył temu żółtawy nalot na żołędziu i przykry zapach ,po kilku dniach krostka znikła nalot pozostał lecz jakby napletek zaczął się jakby zwężać oraz zaczęła wysychać skóra na nim.W jeden dzień bardzo swędziało ,następnego ustąpiło .Po kilku dniach przestała mi wysychać skóra na napletku i zaczął wracać do normy .Co może mi dolegać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Wskazana jest wizyta u lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.