Czerwone krostki na penisie - co to?

Witam, mam 26 lat. Parę dni po stosunku z partnerką (wczoraj) zauważyłem u siebie czerwone krostki na prawie całej powierzchni żołędzia, niektóre z nich zakończone są białymi plamkami. Nic mnie nie swędzi i nie piecze. Zauważyłem natomiast, iż pod napletkiem i na żołędzi znajduje się minimalna ilość jakiejś wydzieliny, jakby mazi przeźroczystej. Jest tego naprawdę niewiele, ponadto wyczuwam bardzo nieprzyjemny, jakby kwaśny zapach z żołędzia. Co to może być? Czy potrzebna jest wizyta u dermatologa? Pozdrawiam

Witam serdecznie!

Prawdopodobnie przyczyną dolegliwości jest infekcja, do której doszło podczas stosunku płciowego. Niestety wizyta u dermatologa jest niezbędna, gdyż bez badania i obejrzenia zmiany nie da się ustalić rozpoznania i zalecić odpowiedniego leczenia.
Przyczyną może być między innymi infekcja grzybicza.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter dolegliwości, proszę pamiętać o konieczności leczenia także Pana Partnerki.

Pozdrawiam