Operacje wodonercza metodą Hynes-Anderson

witam moje dziecko ma 5lat tydzień temu przeszedł operacje wodonercza metodą Hynes-Anderson i w tej chwili jesteśmy w domu ,lecz w dalszym ciągu jego mocz jest podbarwiony krwią !!czy to normalny objaw?? i jak długo może się utrzymywać ??? niepokoi mnie to bardzo !!dużo pije i często sika ,lecz nadal mocz jest czerwony !! proszę o odpowiedź!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli krwiomocz tak długo się utrzymuje, sugeruję konsultację z lekarzem prowadzącym. Proszę nie bagatelizować objawów.