Stan po radioterapii szyjki macicy, zapalenie wirusa typu C a badanie kolonoskopii

Jestem po radioterapii szyjki macicy 2,5 roku,również mam wirusa watroby typu C. Skierowano mnie na kolonoskopie. Jednak wyczytałam,ze kolonoskopia w moim przypadku jest nie wskazana. Usg wykazuje stan zapalny jelit(pęta jelit pogrubiałe jak przy stanie zapalnym,liczne odbicia. Miałam krew kale,oraz chyba ze dwa razy taką świeżą.Proktolog nie stwierdził hemoroidów,nic podejrzanego, swtierdził zaburzenia czynnościowe.Ginekolog onkolog twierdzi,ze to powikłania po radioterapii.Miałam krew w mocz

Nie bardzo mogę się zorientować co ma Pani na myśli pisząc, że kolonoskopia nie jest w tym wypadku wskazana?
Istnieje bardzo niewiele bezwględnych przeciwskazań do kolonoskopii, i żadne z nich u Pani nie wystepuje.