Stan po wycięciu nowotworu niezłośliwego

obecnie 5 tyg po wzcieciu nowotworu niezlosliwego przypuszczenie 1 szalona diagnoza osteosarcoma 2po tk " kostniak kostnawy"z wyniku hispatologicznego nie uwidoczniono trzopa i nie potwierdzono diagnozy ... z kosci piszczelowej , caly czas utrzymuje sie stan podgoraczkowy , czy to normalne ... morfologia lekko podwyzszone eos i eos % , podwyzszone lekko HGB , zanizone lekko RDW , bialko crp 0.20 , d dimery wynik 256 przy wartosciach <198 od czego ten stan podgoraczkowy prosze o rade 2 dni temu

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Pani opis jest mocno zniekształcony-nic więc nie mogę powiedzieć konkretnego! Proszę udać sie do lekarza prowadzącego!!! zż