Stan po zabiegu cieśni nadgarstka i drętwienie palca

Jestem tydzień po zabiegu cieśni nadgarstka drętwieją mi palec 4 i 5 kiedy pracuję tą ręką czy to normalne nadmienię ze wiązadło było bardzo zgrubiałe (tak mówił lekarz wykonujący zabieg )Jeszcze nie mam ściągniętych szwów dotyczy to prawej ręki , czy bedzie potrzebna rehabilitacja nadmienię że pracuję ciężko fizycznie przy użyciu rąk .Dziękuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć