Stan po zawale mięśnia sercowego a badanie RTG przewodu pokarmowego

Witam.Jestem po zawale mięsnia sercowego STEMI sciany przedniej mam skierowanie na przeswietlenie RTG przewodu pokarmowego z kontrastem w pozycji Trenerberga czy to badanie jest dla mnie bezpieczne.Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy kiedy był zawał. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.