Niezdiagnozowane problemy sercowe u 42-latki

Witam.Jestem po dwóch mikro udarach,mam niezdiagnozowane problemy sercowe,prawdopodobnie napadowe migotanie przedsionków,które ciężko mi udokumentować.Badanie pod kątem PFO wykluczyły przetrwały otwór owalny,natomiast dostałam skierowanie do angiologa,płytki z reguły poniżej normy,oraz krwawienia z hemoglobiną 8,5 po 2 miesięcznym stosowaniu antykoagulantów.Mam ewidentne objawy sercowe,zmiany naczyniowe w MRI,a prowadząca mnie rezydentka w szpitalu podczas wypisu sugeruje,ze to nie serce,to co?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Sądzę, że warto byłoby wykonać rozszerzone badanie monitorowania rytmu serca. Proponuję udać się do lekarza kardiologa.