Stan po złamaniu kręgołupa szyjnego oraz leczeniu operacyjnym
badanie mr uwidocznilo skrzywienie prowowypukle odc.kregoslupaC, zniesienie lordozy szyjnej z kyfotyzacja napoziomie c5/c6.stan po zlamaniu kregoslupa szyjnego oraz leczeniu operacyjnym:spinodeza na poziomie c4/c5.kanal kregowy na poziomie dezyjest trudny do oceny ,ze wzgledu na rozlegle artefakty powstale z obecnosci metalu,jednakze od poziomu tarczy c3/c4 do poziomu c6/c7 kanal jest zwezony w wymiarze strzalkowym.na .Na poziomie c3/c4 wymiar strzalkowy kanalu kregowego wynosi ok 9 mm.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety w opisie brakuje jakichkolwiek danych dodatkowych: dlaczego wykonano badanie, czy ma Pan jakiekolwiek objawy, itd. Sugeruję zatem ocenę wyniku w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.