Stan podgorączkowy i katar u 2-letniego dziecka

witam moje dziecko ma 2 lata.w tamtym tygodniu mala stan podgoraczkowy i katar ale to juz z 2 ygodnie.ale to mozliwosc wychodzenia ostatnich zebow.wiec pojechalismu nad jezioro.kiedy wrocilismy dostała krosty na poliku i pozniej na palcach u raczek przybywaly po 2 krostki na diendodam ze była ukaszona przez kleszcza .ktorego wyjelismy w domu.co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Byc może to jakaś infekcja wirusowa, konieczna wizyta u lekarza. Nalezy też wykluczy ospę ( nie wiem jak te zmiany wyglądają...) bo dużo dzieci ostatnio na nią choruje.