Stan podgorączkowy, zaparcia u 20-latki

Witam. Od paru dni utrzymuje się stan podgorączkowy 37,5. Mam wypukłe podbrzusze, zaparcia, kał trochę luźniejszy niż normalny, wzdęcia, gazy. Czasem kuje mnie coś w podbrzuszu, ale rzadko i przy tym czuje delikatny ból na dole pleców. Byłam u lekarza rodzinnego, powiedział, że nie jest to nic poważnego. Jestem przed miesiączką. Zaczęło się to wszystko dzień po owulacji, lecz czuje, że mam problem z brzuchem i podbrzuszem, ale skąd ta gorączka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, jeżeli lekarz rodzinny nie stwierdza przyczyn internistycznych/chirurgicznych.