Spóźniająca się miesiączka, zaparcia, bóle podbrzusza, wzdęcia, gazy i osłabienie

Witam, mam następujący problem. Spóźnia mi sie miesiączka o kilka dni. Test wyszedł negatywny. Mam zaparcia, ogromne bóle podbrzusza, jakich nigdy jeszcze nie miałam. Do tego jeszcze wzdęcia i gazy. Czuje się ogólnie osłabiona, ciągle ospała. Piersi nie mam obrzmiałych, ale dość bolące. Wybieram sie do lekarza, ale to za kilka dni dopiero. Troche sie martwię, stad moje zapytanie. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, czego to mogą być objawy. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ginekologa.