Brak miesiączki, bóle podbrzusza, obrzmiałe piersi, wzdęty brzuch i stan podgorączkowy a negatywne testy ciążowe

Proszę o pomoc. *spóźnia się miesiączka 10 dni * testy ciążowe negatywne * beta HCG < 1,0 negatywne * brak śluzu * bóle w podbrzuszu oraz okolicach jajnika ( czasami kujące, jak przed miesiączką ) * momentami pieczenie w pochwie podczas oddawania moczu * obrzmiałe piersi oraz czerwone bolące sutki * wzdęty brzuch * momentami stan podgorączkowy 37 - 37,5 stopnia ciałą * temperatura w pochwie 37,5- 38 stopni * dziwny zapach śluzu * szyjka twarda raz nisko raz wysoko Co może być powodem ?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe są wahania hormonalne lub infekcja.