Wydęty brzuch i zaparcia, gazy

Witam, Od kilku miesięcy mam problem wydętego brzucha, któremu towarzyszą zaparcia, gazy i wzdęcia. Na początku raczej się tym nie przejmowałam ale stało się to jednak bardzo uciążliwe. Problem się pojawił kiedy zaczęłam regularnie pracować, przez co często moje posiłki były zaniedbywane. Czasami potrafiłam cały dzień nic nie jeść. Kilka lat temu zdiagnozowano też u mnie IBS, jednak dieta pomogła! Teraz stosuję dietę od tygodnia i nie widzę znacznej poprawy. Bardzo proszę o radę, pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu wstepnym bedzie mozna coś więcej powiedzieć.