Stan w remisji po ziarnicy złośliwej

witam, jestem 6 lat w remisji po ziarnicy złośliwej IIb , leczenie abvd i naswietlanie. Mialam wykonywany dwa raz pet , raz po zakonczeniu leczenia i drugi raz 4 lata po nim. Czy takie badanie powinnam kontrolnie wykonać ponownie po jakimś czasie jesli wyniki badan krwii sa prawidłowe?

Zasdady mówia, zeby po tylu latach raz na rok wykonywać tzw komplet badań, : rtg kl piersiowej, badanie USG jamy brzusznej badania krwi obwodwej. Przebyte leczenie wiąze się z ryzykiem zmian nawet po wielu latach, stądkoniecznosć kontroli

Proszę omówić tę sprawę z onkologami prowadzącymi , ale w 6-tym roku remisji PET wykonuje się raczej w przypadku podejrzenia wznowy , a Pani ma dobre wyniki, zż