Stan zapalny w górnej jedynce

Witam, jakis czas temu mialam stan zapalny w gornej jedynce , Pani stomatolog rozwiercila go zeby dac ujscie ropie , przepisala antybiotyk i kazala przyjsc za kilka dni. Niestety w przeddzien wizyty zostalam poinformowana , ze przychodnia bedzie nieczynna. Zostalam z otworem w zebie. Od wczoraj czuje bol w jedynce ´ powtarza sie poprzednia sytuacja gdyz pojawila sie niewielka opuchlizna. Dlaczego znow sie zbiera skoro ostatnim razem otwor ten zrobiony przez pania Stomatolog sluzyl do jej upustu?

Witam!
Być może doszło do zamknięcia otworu przez resztki pokarmowe... Mimo wszystko proszę się nie martwić,gdyż to dopiero początek leczenia! Powinna Pani jednak jak najszybciej iść do dentysty,żeby stan zapalny ponownie się nie rozszerzył ...
Pozdrawiam.