Stan zapalny w zakresie penisa

Witam, proszę o pomoc. Od około miesiąca po stosunku bolała mnie żyła znajdująca się 0,5 cm pod napletkiem (żyła okrąża penisa), po 2 dniach ból ustępował. Teraz od 4 dni ból powrócił, mam cały czas powiększoną żyłę w/w oraz nie mam porannego wzwodu, co było naturalne i brak chęci do seksu. Byłem u dwóch urologów, twierdzą że to nic poważnego i przepisali mi Lioton 1000 oraz lek przeciwzapalny. Stosuję zalecone leki od 4 dni i jest bez poprawy, na dodatek mam stan podgorączkowy 36,9. Ból nie ustępuje. Proszę o pomoc!

Trudno mi konkretnie wypowiadać się w tej sprawie bez bezpośredniego badania. Radziłbym w takim przypadku skoro leki nie pomagają skonsultować się ponownie z urologiem. Może, skoro utrzymuje się ciągle stan zapalny w zakresie penisa trzeba będzie włączyć antybiotykoterapię. Zapewne doszło do zapalenia żyły powierzchownej penisa. Leczeniem wystarczającym w takim przypadku jest stosowanie heparyn (Lioton 1000) przez około 1-2 tygodnie i leków przeciwzapalnych. Aby leki zaczęły działać potrzebny jest jednak czas. W chwili obecnej zalecałbym, więc ponowną konsultację u urologa.