Stany podgorączkowe a ciemne zabarwienie moczu

Witam,cztery dni temu wymiotowałem kilka razy jak bym się zatruł, z lekkim stolcem.Przy tym była temp.38 Lekarz podejrzewał grypę żołądkową ale nie był pewien.Dostałem leki Enterol, Orsalin i Smekte .Niby troszkę pomogło ale nadal utrzymuje się stan podgorączkowy 37,brak apetytu a co zjem na siłę cięży mi na żołądku,do tego doszedł ciemny mocz. Cy możliwe jest że tak długo by to trzymało i czy to na pewno trafna diagnoza pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę się udać do lekarza gastroenterologa. Może o być związane z niewydolnością wątroby. Pozdrawiam.