Stany podgorączkowe i ból pośladka

witam od 3 lat mam stany podgorączkowe 37.1-37.8 do tego ciągły ból prawego posladka ,na poczatku ból ustawał co jakis czas ale od roku towarzyszy mi non stop.brałam tabletki przeciwzapalne oraz przeciwbulowe po których nie było efektu oraz zastrzyki domięśniowe dexak które tez nic nie zadziałały .zrobiłam prywatnie MR kręgosłupa w odcinku Th10-S5 które nie wykazuje dokanałowych dyskopati krążków międzykręgowych .Rdzeń kręgowy oraz włókna ogona końskiego bez zmian.Mam 27 lat ból jest rwący

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wicej powiedzięć. proponuję udac się dolekarza rodzinnego. po badaniu i przeanalizowaniu wynikow bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.