Stany zapalne nerek a leczenie przeciwbólowe

Witam mam pytanie chodzi mi o moją chora nerkę w nerce prawej znajduje się dosc 10 mm duży walczę z lekarzami aby mi pomogli od kilkunastu lat mam cały czas stan zapalny nerka pracuje 21% druga 38% ból jest niesamowity jestem cały czas na lekach przeciwbólowych antybiotyki na stan zapalny nic nie pomagają co mam robić chciałam wspomnieć że ten kamień był rozbijany 28 razy 14.04.2016 był również rozbijany ale zabieg się nie udał bo bardzo bolało już nie mam siły .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza urologa jeżeli zastosowane medtody nie zadziałały sądzę ze warto rozważyc leczenie operacyjne.