Starania o ciążę a Hashimoto i krwawienie ze śluzem

Dzień dobry, staramy się od pół roku o dziecko. Cykle mam 28-dniowe. Zaczynają się jednak lekkim plamieniem już 25-26 dniu cyklu. Ostatnio w 25 i 27 dc zauważyłam plamę krwi-takiej mocno skoncentrowanej. Później śluz podbarwiony krwią. Czy może mieć to związek z problemem z zajściem w ciążę? Mam jeszcze zdiagnozowane Hashimoto, ale TSH ok 1,4. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i wyonania USG ginekologicznego nie potrafię jednoznacnzie odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję kontakt z ginekologiem. TSH jest w normie.