Starania o ciążę a tyłozgięcie macicy, endometrioza i stan po usuwaniu nadżerki

Staram się o dziecko prawie dwa lata mam tyłozgiętą macicę mialam usuwana torbiel endometrialną teraz mam nadżerkę. Mam 27lat jakie są moje szanse na zajście w ciążę?

Renata GrzechociĹska

Należy udać się do ginekologa, który oceni Pani stan zdrowia i ewentualne przyczyny braku możliwości zajścia w ciążę po tak długim okresie.