Starania o ciążę od dwóch lat i wyniki badań hormonalnych

Witam staram sie z mezem o dziexko juz prawie2lata dostalam skierowanie na badania i mam wyniki ale niejasno tu jest napisane beta0.1ml estradiol792.1ml progesteron11.85ml i to jest koniec wyniku czy to oznacza ciaze czy nie. A wizyte mam dopiero podkoniec stycznia. Dodam ze w grudniu niemialam miesiaczki moze to przez stres. Prosze o szczera odp pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniknie wskazuje na ciąże. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie badań zarówno u Pani jaki u partnera.