Starania o ciążę po konizacji szyjki macicy

Mialam usuwana nadżerke metoda konizacji elektrycznej.Staramy sie o dziecko i podczas kontroli(7dni po zabiegu)lekarz powiedzial ze zblizam sie do owulacji. Wspolzylam z mezem 9i10 dnia po zabiegu. Uplawy ktore mialam(wodnisto zolte)staly sie zabarwione krwia. Lekarz nie zakazal (wrecz odczulam ze zachecal) do starania sie o ciaze.Ale teraz zastanawiam sie czy sobie nie zaszkodzilam?Dopiero teraz czytam,ze powinno odczekac sie kilka tygodni, ze to wszystko tyle sie goi.nie chce nawrotu nadzerki

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.