Starania o dziecko a badania hormonalne u 28-latki

Witam.Ostatnio robiłam badania hormonalne. Staram się o dziecko z mężem.Wyniki są następujące: FSH - 5,0 IU/I LH - 12,9 IU/I PRL - 23,5 ng/ml testosteron 1,49 nmol/l te badania robione były w 7 dniu cyklu Estradiol - 58 pg/ml Progesteron - 0,81 ng/ml natomiast te dwa w 21 dniu cyklu Proszę o pomoc w interpretacji.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm danego laboratorium nie mozna się wypowiedzieć. proponuję udac się do lekarza ginekologa.