Starania o dziecko i krwawienie w środku cyklu

Dzień dobry , z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko. Dodam że mamy już jedno i zaszłam w ciążę odrazu jak zaczęliśmy starania. Okres zaczął się 9 lipca, następny powinnam dostać koło 6 sierpnia. Dzisiaj ( t.j. 27 lipca) zaczęłam dziwnie krwawić , plamienia ma kolor jasno czerwony , trochę się przestraszyłam :( , na test jest za wcześnie. Co to może oznaczać ? Dodam że nic więcej się nie dzieję i nigdy nie miałam takiej krwawień między okresami.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nigdy nie miała Pani tego typu plamień, a starają się Państwo o dziecko, to może być to plamienie implantacyjne. W celu wyjaśnienia przyczyny krwawienia, sugeruję jednak konsultację ginekologiczną.