Starania o dziecko przez 43-letnią kobietę

Dzien dobry mam pytanie odnosnie zajscia w ciaze. Mam 43 lata miesiaczka regularna co 28 dni. Z mezem wspolzyje regularnie staramy sie od 4 lat i nic. Czo jest ze mną lub moze z mezem nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udac się do ginekologa, przyczyn niepłodności jest bardzo duzo, ich diagnoza wymaga wielu badań, a i tak nie zawsze udaje się znaleźć powód. Konieczna wizyta u lekarza.