Starania o dziecko przy podwójnej macicy

DZiendobry stara się z mezem o dziecko mam podwojna macice inaczej uterus didelphs ostatnia miesiaczke miałam 17stego października ,miedzy 29tym a pierwszym listopada wystapila owulacja ,4tego listopada dostałam krwawienia podobne do miesiączki tlko mniej obfite trwające 3-4 dni czy to może być zagniezdzenie się zarodka ,dodam ze cykle mam 32-34 dniowe. dziekuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią krwawienie teoretycznie może być krwawieniem implantacyjnym. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by to potwierdzić lub wykluczyć w ramach porady internetowej. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży polecam wykonanie testu ciążowego.