Starania się o ciążę a gorączka i przeziębienie

Gorączka w ciąży Mam taki problem i dylemat,staramy się z mężem o dziecko i jest duża szansa, że się udało wszystko się okaże w przyszłym tygodnia..........ale dopadło mnie przeziębienie i mam gorączkę ok 38C Co w takim przypadku brać paracetamol czy pyralginom lekarz do którego chodzę jest w tej chwili nie obecny, a może są inne bezpieczne leki które mogę wziąć lub które może przepisać lekarz rodzinny Bardzo proszę o pomoc bo zdania na różnych forach są podzielone

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Polecam paracetamol. Jest to lek bezpieczny i sprawdzony.