Staranie o zasiłek rehabilitacyjny przy przepuklinie wielopoziomowej z uciskiem na worek i korzenie rdzeniowe

Witam. Staram się o zasiłek rehabilitacyjny. Mam przepukliny wielopoziomowe z uciskiem na worek i korzenie rdzeniowe + ACM od obserwacji globalny niedowład pkg. Pracuje jako szwaczka . Pani w kadrach zaznaczyła praca lekka co jest totalną bzdurą (szyjemy pokrowce na materace sypialniane) dość odległa date operacji staram się o przyspieszenie . bardzo się boje . Jakie mam szanse??? Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu,bez zbadania, nie można określić szans na otrzymanie zasiłku.