Starte jedynki w wyniku noszenia aparatu ortodontycznego

witam serdecznie, od roku nosze aparat ortodontyczny na zębach. Martwią mnie starte dolne jedynki. Co można zrobić z zębami które są trochę starte? chciałabym jakoś poprawić ich wygląd.

Witam, przede wszystkim trzeba wyeliminować czynnik, który to powoduje a następnie odbudować kompozytem. Odwrotnej kolejności nie proponuję, wręcz odradzam gdyż efektów niestety nie będzie. Pozdrawiam

Lek. dent. Barbara Ĺťebrowska

proszę poczekać na zakończenie leczenia ortodontycznego
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Żeby zająć się poprawą estetyki konieczne jest zakończenie leczenia ortodontycznego - każda próba teraz podjęta nie spełni Pani oczekiwań. Dobrze by było zacząć od określenia przyczyny starcia zębów - czy jest ono spowodowane noszonym aparatem czy zaburzeniami w stawie sż.