Stłuczenie nadgarstka

Witam serdecznie mam na imie kamila mam 32 lata 13.02.2015 upadlam na prawy nadgarstek pojechalam do szpitala bo strasznie bolalo i doszedl obrzek palcow zrobili mi rtg ale nie wyszlo ze jest zlamana chirurg stwierdzil bardzo mocne stluczenie jestem juz prawie 2tyg. Na l4 i nadgarstek dalej opuchniety jest pojawila sie taka gula zgrubienie na nadgarstky zaraz obok kosci czy to moze byc cos powaznego bo boli bardzo.prosze o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany, zbadania ruchomości nadgarstka nie da się postawić diagnozy, radzę udać się do lekarza, najlepiej ortopedy.
Pozdrawiam