Stłuczenie nadgarstka
Witam serdecznie mam na imie kamila mam 32 lata 13.02.2015 upadlam na prawy nadgarstek pojechalam do szpitala bo strasznie bolalo i doszedl obrzek palcow zrobili mi rtg ale nie wyszlo ze jest zlamana chirurg stwierdzil bardzo mocne stluczenie jestem juz prawie 2tyg. Na l4 i nadgarstek dalej opuchniety jest pojawila sie taka gula zgrubienie na nadgarstky zaraz obok kosci czy to moze byc cos powaznego bo boli bardzo.prosze o odpowiedz

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Bez obejrzenia zmiany, zbadania ruchomości nadgarstka nie da się postawić diagnozy, radzę udać się do lekarza, najlepiej ortopedy.
Pozdrawiam