Stłuszczenie trzustki i złóg w pęcherzyku żółciowym

Witam serdecznie. Mam 23 lata, 173 wzrostu i waze 93 kg. Diagnoza po badaniu usg: stluszczenie trzustki krotko mowiac. Nie ma zmian ogniskowych. Dodatkowo zlog 7 mm w pecherzyku zolciowym.Reszta narzadow jest ok. Wiem ze sama sobie na to zapracowalam. Malo sportu, wiecej siedzenia i jest jak jest.Nie ma co sie uzalac nad soba tylko trzeba brac sie do roboty !! Moje pytanie odnosnie diety? Co powinnam wprowadzic do swojej diety a czego unikac? Czy da sie cofnac/zlikwidowac stluszczenie?CO ROBIC?

Dieta zbilansowana, warto odwiedzić lekarza dietetyka, Pani motywacja jest wielkim profitem. Dietetyk pomoże ułożyć Pani dietę w sposób rzeczowy i racjonalny.