Stosowanie antybiotyków i leków wziewnych u dziecka

Moja córka ma 4 lata. Często choruje na oskrzela. Chodzimy na konsultacje do alergologa, który przepisał jej Flixotide i Ventolin - leki wziewne. Po 3 miesiącach od początku kuracji znowu ma zapalenie oskrzeli i gorączkuje. Dostała antybiotyk od lekarza rodzinnego. Czy w dalszym ciągu powinna przyjmować również leki wziewne? Czytałam, że ich nie można stosować doraźnie w przypadku łagodzenia kaszlu. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że alergolog przepisał je na stałe w związku z podejrzeniem alergii... Nie wiem jakie były jego zalecenia, proszę się do nich zastosować. Nawet mimo przyjmowania tych leków infekcje typu zapalenia oskrzeli i tak moga się często pojawiać...