Stosowanie antykoncepcji przy PCO a jej wpływ na płodność

Czy nie stosowanie antykoncepcji przy PCO (cykle nieregularne, ale nie rzadziej niż raz na 3 m-ce) może mieć znaczenie na płodność w przyszłości?
ponad rok temu

Witam serdecznie. To czy zdecyduje się Pani na doustną antykoncepcję, nie będzie miało wpływu na Pani płodność w przyszłości. Jest to problem złożony, zależy głównie od osobniczej równowagi hormonalnej.