Jaka się płodność po porodzie?

Witam , jestem po porodzie juz 8 tygodni nie wiem jak wyglada moja płodnosc w piatek skonczyla mi sie miesiaczka , chcialabym wiedziec cos wiecej na temat plodnosci .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, cykle po porodzie mogą być nieregularne, może wystąpić owulacja, nawet, gdy nie ma miesiączki, mogą również choć zdecydowanie rzadziej cykle bezwowulacyjne. Jednakże, jeśli Pani miesiączkuje, proszę uznać, że płodność powróciła. Pozdrawiam.