Stosowanie Asertin na depresję

witam czy lek asertin jest dobrym lekiem dostalam pierwszy raz antydepresant i lekarz mowil ze jest to dobry lek i ma najmniej skutkow ubocznych a moze nawet wcale.czu zaczynajac od cwiartki leku asertin 50 mg zminimilazuje skutki uboczne dziekuje za odpowiedz

Piotr Pilarski

Jest to jeden z najczęściej ststosowanych lekow przecwdepresyjnych. Stosujac tak mala dawke na pewno zmniejszy Pani ryzyko wystapienia zarowno efektów ubocznych jak i pozadanych gdyz jest to dawka bardzo niska. Zwykle stosuje sie 50 mg dziennie.

Pozdrawiam.