Stosowanie biotyny w 14-tygodniu ciąży

Witam, jestem w 14tciązy. Przyjmuję obecnie witaminy MAMA DHA. W składzie nie ma biotyny, a nie ukrywam że włosy zaczęły mi wypadac od około miesiąca , witaminy biorę od kilku dni do tej pory sam kwas foliowy. Moje pytanie jest takie czy mogę przyjmować dodatkowo biotynę? Do lekarza idę dopiero za 3 tygodnie więc nie mam możliwości zapytania lekarza. Pozdrawiam.

MAMA DHA to preparat o dość wybiórczym składzie - choć dostarcza kilku spośród składników potrzebnych kobietom w ciąży, to jednak nie jest on kompleksowy i jest wiele witamin i minerałów, których w nim brakuje. Radziłabym zmienić preparat na komplesowy jak Femibion Natal 2 lub Falvit Mama (zażywany razem z Omegamed DHA) - gdyż wtedy dostarczy Pani sobie i maleństwu wszystkie niezbęne składniki jakie powinny suplementować kobiety w ciąży.