Stosowanie Bonadea a insulinooporność

Witam, biorę Bonadea od maja(czasem różnica wzięcia tabletki to2h), mam pcos, insulinooporność i niedoczynność tarczycy. Okres trwa 3 4 dni. 4-5 dc doszło do stosunku. Zaraz następnego dnia bolały mnie jajniki i tak przez 4 dni. Dziś mam 9d.cyklu i pojawił się śluz,posmak metalu oraz lekki ból piersi. Cały czas jestem głodna. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Czy ten śluz to normalna sprawa? Czy to raczej objawy zagnieżdżenia? Dziś bHCG wyszło <0.100 a jest dokładnie 5 doba po stosunku.

Aleksander Ropielewski

Z opisu nie wynika aby była Pani w ciaży, jednak w przypadku obaw prosze skontaktować się z ginekologiem, który po badaniu USG rozwieje ostatecznie wątpliwości.