Stosowanie Cyprodiolu przy jajnikach poilistralnych
DOBRY WIECZÓR JA JUŻ ROBIŁAM USG I MI POWIEDZIELI ŻE MAM JAJNIKI POILISTRALNE I WYPISALI CYPRODIOL I BRAŁAM PRZEZ 3 MIESIĄCE I PO 3 MIESIĄCACH NIE PRZEPISALI BO CHCEM ZAJŚC W CIĄŻE .

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jest to postępowanie prawidłowe, ponieważ cyprodiol uniemożliwia lub bardzo utrudnia zajście w ciążę.