Czy pęcherzyki na jajnikach mogą przeszkadzać w planowaniu ciąży?

Witam, 3 miesiące temu byłam u ginekologa i na usg jamy brzusznej Pani powiedziała że mam pęcherzyki na jajnikach. I w sumie powiedziała że jak narazie to jest ok wszytko. Staramy się z mężem o dziecko czy to moze w czymś przeszkadzać? Co mam robić? Czy ktoś miał podobny problem? Ponocy

Dzień dobry, sama obecność pęcherzyków, jeżeli nie towarzyszą im zaburzenia hormonalne, nieregularne lub bezowulacyjne cykle nie stanowi przeszkody w zajściu w ciążę.