Stosowanie Debridatu przy nerwicy żołądka

Witam serdecznie, mam nerwice żołądka lekarz rodzinny zapisal mi debridat, scopolan oraz panzol objawy nieco sie wyciszyly a potem wróciły. ... wybralam sie do psychiatry ten zapisal mi lek sulpiryd oraz xetanor 20 mg- boje sie brać tego ostatniego, czy to niezbędne by wyleczyć ta wstretna nerwice a raczej objawy zoladkowe???? Boje sie ze sie uzaleznie od tego xetanoru. Z góry dziękuję za odpowiedź

Mgr Monika Hibner

Witam,

może Pani również skorzystać z pomocy psychoterapeuty specjalizującego się w leczeniu dolegliwości psychosomatycznym. Jest to bardzo dobra metoda w leczeniu objawów o których Pani pisze ale wymaga czasu. Jest to metoda nieinwazyjna i ułatwiająca funkcjonowanie na wielu obszarach życia. Oddziałując na organizm z poziomu emocjonalnego czyli dając wyraz skumulowanym uczuciom można również uzyskać ulgę fizyczną.

Pozdrawiam,
Monika Hibner

leki same nie wylecza...potrzebna solidna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza