Stosowanie Deprexoletu na depresję

Witam, Od kilku lat( ok.4) cierpię na depresję. Ostatni epizod miał miejsce ok.rok temu. Zazywałam deprexolet i prefaxine ale deprexolet nieregularnie. Obecnie znowu odczuwam objawy depresji.CZy w takim leczeniu deprexolet ma bardzo duze znaczenie?czy mogło to wpłynąć na skuteczność leczenia a raczej jego brak?

Witam panią Serdecznie,

Z pytaniem zapraszam Panią, do konsultacji z lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i historię Pani chorowania.

Sugerowałabym równolegle z farmakoterapią podjęcie terapii, która byłaby dla Pani bardziej skuteczna.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej