Stosowanie Detromecyny a nadkażenie drożdżakami i grzybami

Detromecyna - Witam czy detromecyna w postaci masci moze powodowac nadkazenia drozdzakami i grzybami ? czy jej wchłanialnośc jest znikoma i jedyne skutki uboczne to zmiany skórne? , stosuja ja od 14 dni i lekarz zalecil stosowanie dalej tej masci to calkowitego wyleczenia zmiany skórnej troche sie obawiam poniewaz juz mam objawy nakazenia drozdzakami tylko nie wiem czy przez masc czy silne stresy ktore przechodzilem... POzdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Podczas stosowania powyższego leku mogą wystąpić nadkażenia drożdżakami ale bez badania lekarskiego nie można tego stwierdzić. Radzę ponownie udać się do swojego lekarza