Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Duphastonu na zajście w ciążę

Staramy się o dzidziusia i cały czas nic;( W paź.2013 odstawiłam anty. tą 'prawdziwą' miesiączkę dostałam w 35 dniu cyklu, kolejną w 30.W styczniu nic i dostałam na wywołanie lek Duphaston-krwawienie po 6 tabletce.( tj 12.02.) i miałam zacząć brać duph. od 16-25dc. Krwawienie miałam w 27dc-dziś.Lekarz kazał starać się dwa dni przed braniem tabletek tak co miesiąc aż zaskoczy. Co o tym sądzicie?słyszałam o różnych metodach przyjmowania.Czy takie przyjmowanie pomoże mi zajść w ciąże i ją utrzymać?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Czego należy unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas. Właśnie wtedy kobieta powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Problem jest nieco bardziej skomplikowany niż stosowanie samego Duphastonu. Trzeba onecić czy ma Pani i kiedy naturalne owulacje i ew oznaczyć poziom hormonów. Przy 35 dniiwych cyklach owulacja miże być w 21 dniu cyklu lub miże jej nie być. Proszę na poczatek sprawdzić testami owulacyjnymi bez stosowania Duphastonu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy