Stosowanie Ebivol i Cordarone po kardiowersji

Po udanej kardiowersji mam zalecenia Ebivol 5 i Cordarone .Czytałam, że te leki wchodzą w interakcje miedzy sobą .Przepisał mi je kardiolog w szpitalu.Jednak po Cordaronie nie czuje sie najlepiej.Wiem ,że nie powinno sie odstawiać leków samemu .Ale wiem ,że Cordaron daje dużo objawów niepożądanych.Do kardiologa ide za trzy miesiące .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli występują jakieś objawy niepożądane po cordaronie konieczna jest pilna konsultacja z lekarzem prowadzącym, absolutnie nie powinno się samemu odstawiać leków. Pozdrawiam