Stosowanie Esperalu a samopoczucie

W 2013 wszyłem sobie tzw. Esperal. Tabletki się otorbiły. oje pytanie jest następujące: Czy taki otorbiony esperal wpływa na samopoczucie, zanieczyszczenie organizmu i jego funkcjonowanie i czy jego usunięcie jest tylko kosmetyką czy będzie miało rzeczywisty i wymierny wpływ na poprawe samopoczucia i powrotu do zdrowia - co notabene jest również częścią leczenia choroby pierwotnej? Dziękuje z góry za odczytanie pytania i odpowiedź.

Magdalena Mroczek

Otorbienie może zmniejszać działanie, usunięcie raczej nie bedzie mialo wplywu na samopoczucie.